Facebook Twitter
  • 2,350 Ders
  • 362,629 Üye
  • 24,252,852 Soru indirilme

Açıköğretim 2013 Ocak Sınav Soruları ve Cevapları

( 88 Oy ) 
Açıköğretim 2013 Ocak Sınav Soruları ve Cevapları 3.4 out of 5 based on 88 votes.

5-6-ocak-sinavlariAnadolu Üniversitesi açıköğretim fakültesi güz dönemi sınavları 5 Ocak Cumartesi ve 6 ocak Pazar günleri gerçekleştirilen oturmlarla bitti. Bu sınavlarda öğrencilere 1.sınıf 1.yarıyıl derslerinden 2.sınıf 3. Yarıyıl derslerinden 3. Sınıf 5. Yarıyıl derslerinden ve 4. Sınıf 7. Yarıyıl derslerinden sınava girdiler.

Açıköğretim 5-6 Ocak Sınavları'nda sorulan tüm sorular fakülte tarafından açıklandıktan sonra tahminen çarşamba günü içerisinde sitemize yüklenmeye başlanacaktır. Tüm soruların (yaklaşık 500-550) siteye yüklenmesi 1-2 günü sürebilir. Sitemizde yayınlanan sorular bütün kitapçık (4-5 ders biralarda ) halinde değil her ders tek tek ayrıldıktan sonra yayınlanacağı için siteye yüklenmesi biraz zaman alacaktır.

 

İşletme Sınav Soruları
Adalet Sınav Soruları
Diğer Bölümler Soruları
CEVAP ANAHTARI

Haberler

SINAVA DOĞRU ile çalışanlar kazanıyor!

SINAVA DOĞRU ekibi olarak bilgi teknolojileri alanındaki gelişmeleri yakından takip ediyor, eski yöntemlerin yerine çağımıza uygun modern öğrenim sistemlerini esas alıyoruz.

Açıköğretim Öğrencileri Öğrenme Ortamları

Anadolu Üniversitesi,  açıköğretim sisteminde okuyan öğrencileri için çeşitli öğrenme araçları, materyalleri geliştirmiştir. Öğrenciler için hazırlanan bu basılı, digital materyaller öğrencilerin farklı ortamlardan faydalanarak öğrenim ihtiyaçlarını gidermek üzere tasarlanmış ve geliştirilmiş olup birçok üniversite standartlarının çok üzerinde kaliteye sahip eğitim materyalleridir. 

Hediyelerle Dolu Yarışma Sizleri Bekliyor!

Hedefaof.com ailesi olarak bundan sonra geleneksel hale getirmeyi düşündüğümüz hediyelerle dolu yarışma sizleri bekliyor....

Sınavlara Nasıl Hazırlanmalıyım?

KOLAY AÖF DERS ÖZETLERİ İLE SINAVLARA DAHA İYİ HAZIRLANIN

Video Dersler