:
Açıköğretim 2013 Ocak Sınav Soruları ve Cevapları - Açıköğretim Ders Notları, Ders Videoları, Sınav Yardımcı Kaynakları Facebook Twitter
  • 2,350 Ders
  • 361,585 Üye
  • 22,055,312 Soru indirilme

Açıköğretim 2013 Ocak Sınav Soruları ve Cevapları

5-6-ocak-sinavlariAnadolu Üniversitesi açıköğretim fakültesi güz dönemi sınavları 5 Ocak Cumartesi ve 6 ocak Pazar günleri gerçekleştirilen oturmlarla bitti. Bu sınavlarda öğrencilere 1.sınıf 1.yarıyıl derslerinden 2.sınıf 3. Yarıyıl derslerinden 3. Sınıf 5. Yarıyıl derslerinden ve 4. Sınıf 7. Yarıyıl derslerinden sınava girdiler.

Açıköğretim 5-6 Ocak Sınavları'nda sorulan tüm sorular fakülte tarafından açıklandıktan sonra tahminen çarşamba günü içerisinde sitemize yüklenmeye başlanacaktır. Tüm soruların (yaklaşık 500-550) siteye yüklenmesi 1-2 günü sürebilir. Sitemizde yayınlanan sorular bütün kitapçık (4-5 ders biralarda ) halinde değil her ders tek tek ayrıldıktan sonra yayınlanacağı için siteye yüklenmesi biraz zaman alacaktır.

 

İşletme Sınav Soruları
Adalet Sınav Soruları
Diğer Bölümler Soruları
CEVAP ANAHTARI

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

İç Sayfa Haberler

 

2014 - 2015 Anadolu Üniversitesi sınav takvimi üniversite tarafından duyuruldu. Güz dönemi ara sınavı aralık ayı başında, dönem sonu sınavı ise ocak sonunda yapılacak.

...

Açıköğritm Fakültesi Büroları, öğrencilerin bazı işlemlerini Eskişehir'e gelmeden yapabilmelerini sağlamaktadır. İlinizde bulunan büronun adres, telefon numaraları ve krokileri ...

Video Dersler