Facebook Twitter
  • 2,350 Ders
  • 340,998 Üye
  • 20,102,098 Soru indirilme

Açıköğretim Ders Notları

Açıköğretim Ders Notları ; bölümümüze hoş geldiniz. Sitemizde artık ders notlarını burdan bulabileceksiniz. Birçok öğrenci arkadaş tarafından hazırlanmış ders notlarını sitemizde sizlerle paylaşacağız. Sizlerde isterseniz eğer çıkarmış olduğunuz ders notlarını burdan bizimle paylaşabilirsiniz. Ders notlarını hedefaof[at]mail.com adresine mail atmanız yeterli.

Haberler

Açıköğretim Öğrencileri Öğrenme Ortamları

Anadolu Üniversitesi,  açıköğretim sisteminde okuyan öğrencileri için çeşitli öğrenme araçları, materyalleri geliştirmiştir. Öğrenciler için hazırlanan bu basılı, digital materyaller öğrencilerin farklı ortamlardan faydalanarak öğrenim ihtiyaçlarını gidermek üzere tasarlanmış ve geliştirilmiş olup birçok üniversite standartlarının çok üzerinde kaliteye sahip eğitim materyalleridir. 

Hediyelerle Dolu Yarışma Sizleri Bekliyor!

Hedefaof.com ailesi olarak bundan sonra geleneksel hale getirmeyi düşündüğümüz hediyelerle dolu yarışma sizleri bekliyor....

Sınavlara Nasıl Hazırlanmalıyım?

KOLAY AÖF DERS ÖZETLERİ İLE SINAVLARA DAHA İYİ HAZIRLANIN

Bizi Sosyal Medya'da Takip Edin

Açıköğretim hakkında ki son dakika gelişmelerini, sistem hakkında ki değişiklikleri, önemli bilgi ve haberleri anında öğrenmek için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Video Dersler