Facebook Twitter
  • 2,350 Ders
  • 362,578 Üye
  • 24,108,817 Soru indirilme

4-5 Mayıs Sınav Soruları

( 27 Oy ) 
4-5 Mayıs Sınav Soruları 4.4 out of 5 based on 27 votes.

4-5-mayis-sorulariAnadolu Üniversitesi Açıöğretim, İşletme ve İktisat Fakülteleri tarafından 4-5 Mayıs'da yapılan sınavın soru kitapçıkları 7 Mayıs Salı günü yayınlanmıştır. Yaklaşık 500 farklı dersin sınavının yapıldığı sınavlarda sorulan soruların kitapçıkları sitemize yüklenmeye başlamıştır. Gün içerisinde devam edecek olan soru yüklenmesi işlemi bittiğinde ayrıca sitemizden duyuru yapılacaktır.

Sitemizde yayınlanan sorular ve kitapçıklar A TÜRÜ kitapçık için yayınlanmıştır. B-C-D türü kitapçıkların cevaplarını aşağıdaki linkten indirebileceğiniz gibi B-C-D türü soru kitapçıkları ve cevapları için http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr/Giris.aspx adresinden indirebilirsiniz..

Bunun için TC kimlik numaranızı girdikten sonra sırası ile Sınav Soruları / 2012-2013 / Bahar Dönemi seçeneğini seçmeniz gerekecektir.

Ayrıca e-öğrenme portalında ders isimleri yer almadı için ders isimlerini ve kitapçık kodlarını sitemizden http://hedefaof.com/acikogretim-cikmis-sorulari-ve-cevaplari adresinden öğrenebilirsiniz.

 

A Kitapçık Türü Cevap Anahtarı

B Kitapçık Türü Cevap Anahtarı

C Kitapçık Türü Cevap Anahtarı

D Kitapçık Türü Cevap Anahtarı

 

 

Haberler

SINAVA DOĞRU ile çalışanlar kazanıyor!

SINAVA DOĞRU ekibi olarak bilgi teknolojileri alanındaki gelişmeleri yakından takip ediyor, eski yöntemlerin yerine çağımıza uygun modern öğrenim sistemlerini esas alıyoruz.

Açıköğretim Öğrencileri Öğrenme Ortamları

Anadolu Üniversitesi,  açıköğretim sisteminde okuyan öğrencileri için çeşitli öğrenme araçları, materyalleri geliştirmiştir. Öğrenciler için hazırlanan bu basılı, digital materyaller öğrencilerin farklı ortamlardan faydalanarak öğrenim ihtiyaçlarını gidermek üzere tasarlanmış ve geliştirilmiş olup birçok üniversite standartlarının çok üzerinde kaliteye sahip eğitim materyalleridir. 

Hediyelerle Dolu Yarışma Sizleri Bekliyor!

Hedefaof.com ailesi olarak bundan sonra geleneksel hale getirmeyi düşündüğümüz hediyelerle dolu yarışma sizleri bekliyor....

Sınavlara Nasıl Hazırlanmalıyım?

KOLAY AÖF DERS ÖZETLERİ İLE SINAVLARA DAHA İYİ HAZIRLANIN

Video Dersler