Facebook Twitter
  • 2,350 Ders
  • 332,336 Üye
  • 19,634,283 Soru indirilme

4-5 Mayıs Sınav Soruları

( 26 Oy ) 
4-5 Mayıs Sınav Soruları 4.4 out of 5 based on 26 votes.

4-5-mayis-sorulariAnadolu Üniversitesi Açıöğretim, İşletme ve İktisat Fakülteleri tarafından 4-5 Mayıs'da yapılan sınavın soru kitapçıkları 7 Mayıs Salı günü yayınlanmıştır. Yaklaşık 500 farklı dersin sınavının yapıldığı sınavlarda sorulan soruların kitapçıkları sitemize yüklenmeye başlamıştır. Gün içerisinde devam edecek olan soru yüklenmesi işlemi bittiğinde ayrıca sitemizden duyuru yapılacaktır.

Sitemizde yayınlanan sorular ve kitapçıklar A TÜRÜ kitapçık için yayınlanmıştır. B-C-D türü kitapçıkların cevaplarını aşağıdaki linkten indirebileceğiniz gibi B-C-D türü soru kitapçıkları ve cevapları için http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr/Giris.aspx adresinden indirebilirsiniz..

Bunun için TC kimlik numaranızı girdikten sonra sırası ile Sınav Soruları / 2012-2013 / Bahar Dönemi seçeneğini seçmeniz gerekecektir.

Ayrıca e-öğrenme portalında ders isimleri yer almadı için ders isimlerini ve kitapçık kodlarını sitemizden http://hedefaof.com/acikogretim-cikmis-sorulari-ve-cevaplari adresinden öğrenebilirsiniz.

 

A Kitapçık Türü Cevap Anahtarı

B Kitapçık Türü Cevap Anahtarı

C Kitapçık Türü Cevap Anahtarı

D Kitapçık Türü Cevap Anahtarı

 

 

Video Dersler