:
Açıköğretim, İkinci Üniversite ve e-Sertifika kayıtlarında son gün 19 Ekim Facebook Twitter
  • 2,350 Ders
  • 345,680 Üye
  • 22,056,462 Soru indirilme

Açıköğretim, İkinci Üniversite ve e-Sertifika kayıtlarında son gün 19 Ekim

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerine, ÖSYS Ek Yerleştirme, Dikey Geçiş, İkinci Üniversite, Af ve Lisans Tamamlama kapsamında 1 Ekim'de başlayan kayıtlar, 19 Ekim Cuma günü sona eriyor. Başvuruların bitimine sayılı günler kala Açıköğretim Bürosu önünde "bizden en az iki şey olur" diyen insanlar tarafından oluşturulan kuyruklar dikkat çekiyor ve meraka sebep oluyor.

Kayıt yaptırmak isteyen adaylar, 17-18-19 Ekim 2012 tarihlerinde de illerde yer alan AÖF bürolarından kayıtlarını yaptırabilecek.

Türkiye "Bizden en az iki şey olur" dedi

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Bürosu önünde 16 Ekim Salı günü sabah erken saatlerde başlayarak akşam mesai bitimine kadar devam eden kuyruk görenlere "Acaba bu insanlar neyi bekliyor?" sorusunu akıllara getirdi.

Yeniliklerin üniversitesi olarak adını her alanda başarıyla duyurmayı başaran Anadolu Üniversitesi, insanların hayallerini bir kez gerçekleştirmenin yeterli olmadığını ve her insanın hayatta iki kez bu hakkı elde etmeyi hakettiği düşüncesinden hareketle "İkinci Üniversite" projesini hayata geçirdi. 1-19 Ekim tarihleri arasında başvuruların başladığı "İkinci Üniversite" kayıtları tüm hızıyla devam ediyor. Başvuruların bitimine sayılı günler kala Açıköğretim Bürosu önünde "bizden en az iki şey olur" diyen insanlar tarafından oluşturulan kuyruklar dikkat çekiyor ve meraka sebep oluyor. Anadolu Üniversitesinin sunmuş olduğu bu büyük fırsatı değerlendirerek ikinci üniversite de okuyacak olmanın mutluluğunu yaşıyorlar.

Anadolu Üniversitesinin önemli projelerinden birisi olarak dikkat çeken 'İkinci Üniversite'ye sınavsız-şartsız herhangi bir yükseköğretim programından mezun olanlar ile 2 ve 4 yıllık örgün yükseköğretim bölümlerinde kayıtlı öğrenciler Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerinin bölüm ve programlarının herhangi birine okudukları veya mezun oldukları programlardan/bölümlerden farklı olmak üzere herkesin başvuru yapabilmesi yoğun ilginin yanı sıra rekor başvuruyu da beraberinde getirmesi bekleniyor.

Başvuru için son üç günü kalan adaylar işlemelerini aşağıda belirtilen tarihlerde yer alan internet adresi üzerinden yapabilirler.

İnternet Başvuru Tarihi: 01 Ekim 2012-19 Ekim 2012

AÖF Bürosundan Mazeretli Kayıt Tarihi: 17-18-19 Ekim 2012

İnternet Başvuru Adresi: http://kayit.anadolu.edu.tr "İkinci Üniversite"

e-Sertifika Program kayıtları sona eriyor

Uzaktan ve çok ortamlı öğrenme konusundaki uzmanlığını ve gücünü her alana taşıyan Anadolu Üniversitesi, e-Sertifika Programlarıyla bireyselleştirilmiş ve öğrenci merkezli öğretimin güçlü, evrensel, etkileşimli ve dinamik özelliklerini kullanarak, daha iyi bir kariyer hedefleyen bireylere yeni olanaklar sunmaya devam ediyor. Bu programdan yararlanmak isteyen adayların Güz Dönemi Kayıtları 19 Ekim'de sona eriyor. Başvuru yapmak isteyen adaylar kayıt işlemlerini http://www.esertifika.anadolu.edu.tr adresinden yapabilirler.

Yorum ekle

Güvenlik kodu Yenile

Video Dersler