:
Açıköğretim 19-20 Nisan Sınav Soruları ve Cevapları Facebook Twitter
  • 2,350 Ders
  • 345,680 Üye
  • 22,056,462 Soru indirilme

Açıköğretim 19-20 Nisan Sınav Soruları ve Cevapları

aof-19-20-nisan-2014-sorulari-cevaplari

Açıköğretim Fakültesi Bahar Dönemi Arasınav 19-20 Nisan tarihlerinde yapılan dört oturum ile gerçekleştirilmiştir. Yapılan sınava 60 bölümde okuyan yaklaşık 1 milyon 300 bin öğrenci girdiği tahmin edilmekte.

 

Cumartesi iki oturum ve Pazar günü iki oturum olmak üzere toplam dört oturumda sınavlar gerçekleştirilmiş olup bu sınavlarda öğrencilere her ders için 20 soru sorulmuş olup bu 20 soru için öğrencilere 30 dk her ders için süre tanınmıştır.

 

Sınavlarda sorulan soruların açıklanması yapılan madde incelemelerinden sonra hafta içi Salı, Çarşamba en geç Perşembe günü öğrencilere cevapları ile birlikte açıklanmaktadır. (Beklenmektedir)

 

HEDEF AÖF'de sorular Ne Zaman Yayınlanır?
Sınav soruları açıklandıktan sonra açıklanan soruların tamamının sitemizde yayınlanması yaklaşık 2-3 günü almaktadır. Çünkü her kitapçıkta yer alan 4-5 ders sistemimizde tek tek ayrıldıkları için bu süreye ihtiyaç duymaktayız. Ayrıca cevap anahtarı kullanımı kolay ve anlaşılabilir hale getirilebilmesi için bu sürenin malesef beklenilmesi gerekmektedir.

 

Soruların Cevaplarını Nasıl Bulacağız ?

Soruların yayınlanması ile birlikte sistemimizde 3 seçenek ile cevap anahtarını sizlerle paylaşmaktayız.

1- Öncelikle sınavda yayınlanan her dört soru kitapçığının cevap anahtarı (A, B, C, D,) ayrı ayrı paylaşılmaktadır. 

Bu cevap anahtarını kullanabilmeniz için ders kodlarına mutlaka ihtiyacınız bulunmaktadır.  Örn : (MUH104U - GENEL MUHASEBE II)

Cevap Anahtarı - A

Cevap Anahtarı - B

Cevap Anahtarı - C

Cevap Anahtarı - D

 

2- Soru indirme bölümümüzde bulunan cevap anahtarı. (Sadece A Kitapçık türü için)

Bu cevap anahtarını kullanabilmeniz için ders kodlarına mutlaka ihtiyacınız bulunmaktadır.  Örn : (MUH104U - GENEL MUHASEBE II)

 

3-Tüm sorular sisteme yüklendikten sonra her dersin sadece A kitapçığına ait cevaplar soru sayıları ( Örn: 1-A, 2-B, 3-A )  ile birlikte sitemizde her ders için ayrı ayrı olarak yayınlanacaktır.

Bu cevaplar tüm sorular sistemimize yüklendikten birkaç gün sonra sistemimize yüklenmektedir.

 

Yorum ekle

Güvenlik kodu Yenile

Video Dersler