:
Açıköğretim Ders Kitapları Facebook Twitter
  • 2,350 Ders
  • 345,680 Üye
  • 22,056,462 Soru indirilme

Açıköğretim Ders Kitapları

acikogretim ders kitaplariAçıköğretim fakültesi tarafından öğrencilere dağıtılan ders kitapların dağıtımı bu sene büyük aksilikler ile birlikte yapılmakta. Bazı ders kitapları henüz hazır olmadığı için bazıları ise açıköğretim bürolarında kalmadığı için öğrencilerinin ellerin geçemediği görülmekte. 

2012-2013 eğitim öğretim yılı ile birlikte bütün bölümlerde kredili sisteme geçen açıköğretim fakültesi inanılması güç bir işi gerçekleştirmekte ve  bini aşkın yeni ders kitabının yazmakta. Geçtiğimiz yıl kısmi de olsa kredili sisteme geçen açıköğretim bu yıl tüm bölümleri kredili sisteme geçirdiği için esas geçiş bu sene olacak diyebiliriz. Dolayısıyla kitapların tamamlanmasında ve dağıtılmasında aksaklıkların olması, sınava günler kala henüz kitapların tamamlanmamış ve bürolara dağıtılmamış olması beklenmekte olan BÜYÜK bir sorun olduğunu kabul edebiliriz.

HedefAÖF ekibi olarak bizlerde sitemizde bütün bölümler için ders kitaplarını sitemize eklediğimizi sizlere belirtmek isteriz. Sitede dersler ile ilgili alanlara girdiğinizde ders kitaplarının eklenmiş olduğunu, henüz yayınlanmayan ders kitapları ise açıköğretim tarafından yayınlanması ile birlikte sitemizde olacaktır. 

 

Yorum ekle

Güvenlik kodu Yenile

Video Dersler