:
Anadolu Üniversitesi 2011 Mezuniyet Töreni Facebook Twitter
  • 2,350 Ders
  • 345,680 Üye
  • 22,056,462 Soru indirilme

Anadolu Üniversitesi 2011 Mezuniyet Töreni

Anadolu Universitesi 2011 MezuniyetAnadolu Üniversitesinden 2011 yılında  mezun olanlar heyecanlı ve gururlu bir törenle uğurladı. TRT Okul’dan yayımlanan mezuniyet töreninde dört bini aşkın yeni mezun ve ailesi, mezuniyet coşkusunu öğretim elemanları ile birlikte yaşadı.

Tören, Rektör Prof. Dr. Davut Aydın ve akademisyenlerin Vilayet Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı'na çelenk koymasıyla başladı. Prof. Dr. Aydın ve beraberindekiler, buradan Atatürk Stadı'na yürüdü.

Prof. Dr. Aydın ve akademisyenler, daha sonra stadı dolduran yaklaşık 20 bin kişiyi selamladı. Prof. Dr. Aydın, yaklaşık 4 bin öğrencinin mezun olduğu törende yaptığı konuşmada, Türkiye'nin en değerli kaynağının insanı olduğunu belirterek, eğitimin insanın gücünü hayata geçiren en önemli araç olduğunu kaydetti.

Prof. Dr. Davut Aydın’ın konuşması

 


 Törende mezunlar adına bir konuşma yapan Endüstriyel Sanatlar Yüksekokulu Endüstriyel Tasarım Bölümü mezunu Atabey Güneç, Anadolu Üniversitesi'nden mezun olmaktan gurur duyduğunu söyledi.

Atabey Güneç’in konuşması

 


 

Törende, 16 yıl önce İletişim Bilimleri Fakültesi Sinema Televizyon Bölümü’nden mezun olan Cem Öğretir de bir konuşma yaptı. Öğretir konuşmasında kendi hayatından satırbaşlarını öğrencilerle paylaştı.
Cem Öğretir’in konuşması

Yorum ekle

Güvenlik kodu Yenile

Video Dersler