:
AÖF 2013 Tek Ders Sınav Soruları ve Cevapları Facebook Twitter
  • 2,350 Ders
  • 345,680 Üye
  • 22,056,462 Soru indirilme

AÖF 2013 Tek Ders Sınav Soruları ve Cevapları

tek-ders-sorulari

Anadolu Üniversitesi, Açıköğretim Fakültesi 28 Temmuz 2013 tarihinde yapılan Tek Ders sınav soruları sitemizde yayınlandı.

Anadolu Üniversitesi tarafından önceki yıllarda Bütünleme sınavı olarak yapılan ve öğrenciler için son şans olarak kullanılan bu sınav hakkı bu yılda farklı bir şekilde uygulandı. Açıköğretim öğrencilerinin yoğun baskısı ile karşı karşıya kalan üniversite yönetimi, Kredili Sistemin basit ve geçmesi kolay bir sistem olduğu gerekçesi ile önceki yıllarda uygulamış olduğu Bütünleme Sınavını akademik takvimden kaldırmış ve yeniden yapılması talebini 2013 yılı için reddetmişti.

Üniversite bütün öğrenciler için reddetmiş olduğu bu talebi mezun olmak için son derslerini vermek zorunda kalan öğrenciler için TEK DERS sınav hakkı getirerek diğer üniversitelerde olan bir uygulamayı Açıköğretim öğrencilerine de sunmuş bulunmakta. 

28 Temmuz 2013 tarihinde yapılan TEK DERS sınav soruları AÖF tarafından biraz geç olarak yayınlandı.  Açıköğretim öğrencilerinin sınavlarda en büyük referansı olan Geçmiş Yıl Sorularının önemini bildiğimiz için şu ana kadar hiçbir sitede yayınlanmayan ve bu soruları sizinle sitemizde paylaşmak istedik. 

2013 Tek Ders Sınav Sorularını sitemizde yer alan Bölüm/ Ders başlıkları altında indirebilirsiniz. Cevap Anahtarını ise buradan (2013 Tek Ders Sınavı Cevap Anahtarı) indirebilirsiniz. Ayrıca ayrıntılı cevap anahtarı ise ilerleyen zamanda sitemizde ders forumlarında yayınlanmaya başlanacaktır.

 

Yorum ekle

Güvenlik kodu Yenile

Video Dersler