:
Akademik Danışmanlık 19 Kasım'da Başlıyor Facebook Twitter
  • 2,350 Ders
  • 345,680 Üye
  • 22,056,462 Soru indirilme

Akademik Danışmanlık 19 Kasım'da Başlıyor

aof-akademik-danismanlikAnadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencilerine yönelik yüz yüze Akademik Danışmanlık Derslerinin Güz Dönemi, Anadolu ve Osmangazi Üniversiteleri Kampuslerinde 19 Kasım 2012 tarihinde başlayıp, 31 Ocak 2013 tarihinde sona erecek.

Uzaktan öğretim yapan Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakülteleri öğrencilerine yönelik Türkiye genelinde 91 merkezde ve KKTC'de yürütülecek Akademik Danışmanlık Dersleri, öğrenilmesinde güçlük çekilen bazı derslerin yüz yüze işlenmesini sağlıyor. Öğrenciler kimliklerini göstererek hiçbir ücret ödemeksizin derslere katılabilecekler. Ayrıca derslere devam zorunluluğu da bulunmuyor.

Öğrenciler, hafta içi akşam saatlerinde gerçekleştirilecek derslerin yapılacağı derslikleri, derslerin gün ve saatlerini Kasım ayının ilk haftasından itibaren AÖF Eskişehir Bürosu'ndan veya www.anadolu.edu.tr adresinde bulunan "Açıköğretim" başlığı altındaki "Akademik Danışmanlık Hizmetleri" bölümünü inceleyerek öğrenebilecekler. 19 Kasım günü başlayacak Akademik Danışmanlık Derslerinin Güz Dönemi, milli, dini ve resmi tatil günleri ile 31 Aralık günü dışında 31 Ocak 2013 Cuma günü akşamına kadar kesintisiz devam edecek.

2012-2013 Öğretim Yılı Güz Dönemi'nde Akademik Danışmanlık kapsamında yüzyüze öğretimi yapılacak 12 ders ise şu şekilde:

- Matematik I

- Genel Muhasebe I

- İktisada Giriş I

- Osmanlı Türkçesine Giriş I

- Eski Türk Edebiyatı'na Giriş: Biçim ve Ölçü

- Mikro İktisat

- İstatistik I

- Maliyet Muhasebesi

- Türk Vergi Sistemi

- Finansal Yönetim Iİngilizce I

- Dönem Sonu İşlemleri

- İngilizce I

Yorum ekle

Güvenlik kodu Yenile

Video Dersler