:
Kredili Sisteme Hazırız Facebook Twitter
  • 2,350 Ders
  • 345,680 Üye
  • 22,056,462 Soru indirilme

Kredili Sisteme Hazırız

kredili-sisteme-haziriz

 

Sistem değişti, tabi ki Site de Değişti

 

Sitemizi değiştirdik, çünkü artık biliyoruz ki bizi takip eden yüz binler var bu sayfalarda ve değişen sistem ile birlikte artık daha fazla çalışmamız gerektiğini biliyoruz. Yenilenen sistem ve kafalarda bir çok soru ve sorun. Bunların birçoğuna cavap aramaya çalışacağız artık bu sayfalarda. Değişime öncelikle sitemizden başladık, belki sizler eski sitemizi kullanmaya devam ediyor iken bizler altı aylık bir çalışmanın sonucu olarak sistemimize bine yakın yeni ders ekledik, bu derslerin dönem ayarlamalarını sınav sorularının ayarlamalarını ve daha birçok değişikliği sistemimize yansıttık. (Bu sürede eski siteden gelen ve cevap veremediğimiz sorularınız için sizlerden özür dileriz)

Yeni sitemizde artık aktif bir AÖF Takvimi, bulunmakta isteyen üyelerimiz Google hesabı ile takvime kayıt olmakta ve takvim etkinlikleri google tarafından üyelerimize haber verilmekte.

Sitemizde yaptığımız bir diğer değişiklik TRT OKUL ve Anadolu Üniversitesi işbirliğinde hazırlanan ders VİDEOLARINI artık sitemiz üzerinden izleye bilme imkanını bulabileceksiniz.

ÇOK YAKINDA sitemizde bir FORUM açmaya çalışacağız, böylelikle her ders için ayrı bir tartışma, paylaşma imkanını bulacağız sizlerle. 

Yorum ekle

Güvenlik kodu Yenile

Video Dersler

SOSYAL MEDYADA BİZ