:
Açıköğretim Bilgisayar Destekli Temel Tasarım Dersi Facebook Twitter
  • 2,350 Ders
  • 345,680 Üye
  • 22,056,462 Soru indirilme

CBS109U BİLGİSAYAR DESTEKLİ TEMEL TASARIM

Bilgisayar Destekli Temel Tasarım Çıkmış Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı

Açıköğretim Bilgisayar Destekli Temel Tasarım dersi sınavlarına ait soruları ve cevapları sınav dönemlerine göre ayrılmış olarak aşağıda bulabilirsiniz. Dersin ara sınav, dönem sonu sınavı ve tek ders sınavlarına ait çıkmış sorular ve cevaplarını bilgisayarınıza indirmek isterseniz ".PDF" dökümanı olarak aşağıda yer almaktadır.

Toplu Cevap Anahtarı :

Bilgisayar Destekli Temel Tasarım dersinin açıköğretim sisteminde kodu "CBS109U" dır. Bu kodu kullanarak aşağıda .PDF dosyası olarak yer alan toplu cevap anahtarından soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz.


Özet Cevap Anahtarı :

Bilgisayar Destekli Temel Tasarım dersi cevaplarını toplu cevap anahtarından bulmanın zor olması nedeni ile özel olarak hazırladığımız Özet Cevap Anahtarı sayfasını da kontrol etmenizi tavsiye ederiz.


Ders Destek Sayfası :

Ayrıca Bilgisayar Destekli Temel Tasarım dersi ile ilgil her türlü sorularınızı sorabileceğiniz destek sayfalarımızı ziyaret edebilir, soru-cevaplarınızı diğer öğrenci arkadaşlarımız ile paylaşabilirsiniz. Destek sayfalarının sizlerden gelecek pratik bilgiler-ünite soru-cevapları ile derse özel bilgi bankası olmasını arzulamaktayız.


Bilgisayar Destekli Temel Tasarım dersi çıkmış sorular ve cevapları aşağıda yer almaktadır.

2014-15

SINAV DÖNEMİÇIKMIŞ SORUCEVAP ANAHTARI
Güz-Finalİndirİndir
Güz-Arasınavİndirİndir

2013-14

SINAV DÖNEMİÇIKMIŞ SORUCEVAP ANAHTARI
Güz-Arasınavİndirİndir

Video Dersler