:
Açıköğretim Forum :: Konu: İslâm Kurumları Ve Medeniyeti (İLH1009) (1/1) - Açıköğretim Ders Notları, Ders Videoları, Sınav Yardımcı Kaynakları Facebook Twitter
  • 2,350 Ders
  • 345,680 Üye
  • 22,056,462 Soru indirilme

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: İslâm Kurumları Ve Medeniyeti (İLH1009)

İslâm Kurumları Ve Medeniyeti (İLH1009) 2 yıl 3 ay ago #235

• AÖF Uzmanı
  • AÖF Uzmanı's Avatar
  • Yönetici
  • Gönderiler: 6203
  • Teşekkür Sayısı: 651
  • Başarı: 78
İslâm Kurumları Ve Medeniyeti Dersi Konu Başlığımıza Hoş Geldiniz.
Derse ait sınavlardan hemen sonra soru paylaşımları başta olmak üzere her türlü sorunuzu ve cevabınızı bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Ders üniteleri, sınav sorumlu üniteleri gibi akademik bilgiler hakkında ya da çıkmış sorular, ders kitabı ve ders notu gibi ders materyallerine ulaşmak için ders sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
İLH1009 İSLÂM KURUMLARI VE MEDENİYETİ
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

İslâm Kurumları Ve Medeniyeti (İLH1009) 2 yıl 17 saat ago #2406

• 20041993
  • 20041993's Avatar
BEN BURDAN SORULARI İNDİRİYORUM SINAVDA BÜYÜK ÇOĞUNLUĞU ÇIKIYOR DOĞRU YAPIYORUM DUŞUK PÜAN GELİYOR CEVAP ANAHTARIN DA MI SORUN VAR

İslâm Kurumları Ve Medeniyeti (İLH1009) 1 yıl 11 ay ago #2407

• AÖF Uzmanı
  • AÖF Uzmanı's Avatar
  • Yönetici
  • Gönderiler: 6203
  • Teşekkür Sayısı: 651
  • Başarı: 78
Cevap anahtarlarında sorun olma ihtimali düşük ama yidene herhangi bir tereddüt varsa Anadolu Üniversitesi E-Öürenme portalında kontrol etmekte fazyda var.
Time to create page: 0.276 seconds
Sistem Kunena  Protected by R Antispam
  Açıköğretim Tıbbi Ve Aromatik Bitkiler Önlisans Programı 4. yarıyılı dersleri ve bu derslerin ara sınav ve dönem sonu sınavlarında sorumlu üniteler üniversite tarafından ...
  2014 - 2015 Anadolu Üniversitesi sınav takvimi üniversite tarafından duyuruldu. Güz dönemi ara sınavı aralık ayı başında, dönem sonu sınavı ise ocak sonunda yapılacak. ...

Sunucumuzu Değiştirdik :(

Artan Maliyetlerimize

Bağışlarınızı Bekliyoruz  :)