Facebook Twitter
  • 2,350 Ders
  • 345,680 Üye
  • 22,056,462 Soru indirilme

Hakkımızda

Hedefaof.com olarak, 2010 yılında sitemizin altyapı çalışmalarına başladık. Bu siteyi açma sebebimiz açıköğretim öğrencilerine destek olmak ve ücretsiz olarak hizmetlerden faydalanmalarını sağlamak üzerineydi.

Diğer hizmet sağlayıcı sitelerden farklı olarak, daha sistematik ve düzenli içerik sunma, aradığını hızlıca bulabilme üzerine yoğunlaştık. Nitekim altyapı hazırlama sürecinde yoğun çabalar sarf ederek ve büyük emekler vererek, sitemizi açıköğretim alanında en büyük kaynak sitelerden birisi haline getirdik.

Sahip olduğumuz içerik altyapısı ve düzeni, yayında olan mevcut sitelerden çok daha farklı bir düzenekte ve kullanıcı dostu bir ara yüz görünümünde olduğu için, çok kısa sürede Hedef Aöf açıköğretim öğrencilerinin ilgi odağı haline geldi. Kuşkusuz bu denli büyük bir ivme yakalamamız da ve alanının en büyük sitelerinden birisi haline gelmemizde, sitemizin daimi ziyaretçi ve üyelerinin de büyük bir emeği oldu. Sitemizin mevcut günlük ziyaretçi sayısının azımsanmayacak bir kısmını, sürekli takipçilerimiz oluşturuyor. Bu demek oluyor ki, Hedef Aöf’e giren bir açıköğretim öğrencisi, edindiği iyi izlenim sayesinde siteye tekrar giriyor ve içeriklerden faydalanıyor.

Çalışmalarımızı hiç sonlandırmadan, sitemizi geliştirmeye ve daha iyi hizmet sunmaya aralıksız devam etmeye çalışıyoruz. Kullanıcılarımızın çok daha iyi hizmet alabilmeleri için, 2014 yılı itibariyle mevcut altyapımızı baştan aşağıya değiştirerek, sitemizi daha düzenli ve kullanışlı bir yapıya kavuşturduk. Biz durmadan sitemizi güncellemeye, geliştirmeye ve yenilemeye devam ediyoruz.

Üzerinde çalıştığımız yeni projeler sayesinde kullanıcı dostu site hedefimizi daha üst noktalara taşımak istiyoruz. Bu gayeler çerçevesinde de çalışmalarımız devam edecektir. Siz bizlere destek oldukça ve sitemizi takip ettiğiniz sürece, alacağınız hizmetin kalitesi de hep daha üst noktalara çıkacaktır.

Hedefaof.com

Video Dersler