:
Açıköğretim İkna Edici İletişim Dersi Facebook Twitter
  • 2,350 Ders
  • 345,680 Üye
  • 22,056,462 Soru indirilme

İLT297U - İKNA EDİCİ İLETİŞİM

İkna Edici İletişim Çıkmış Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı

Açıköğretim İkna Edici İletişim dersi sınavlarına ait soruları ve cevapları sınav dönemlerine göre ayrılmış olarak aşağıda bulabilirsiniz. Dersin ara sınav, dönem sonu sınavı ve tek ders sınavlarına ait çıkmış sorular ve cevaplarını bilgisayarınıza indirmek isterseniz ".PDF" dökümanı olarak aşağıda yer almaktadır.

Toplu Cevap Anahtarı :

İkna Edici İletişim dersinin açıköğretim sisteminde kodu "İLT297U" dır. Bu kodu kullanarak aşağıda .PDF dosyası olarak yer alan toplu cevap anahtarından soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz.


Özet Cevap Anahtarı :

İkna Edici İletişim dersi cevaplarını toplu cevap anahtarından bulmanın zor olması nedeni ile özel olarak hazırladığımız Özet Cevap Anahtarı sayfasını da kontrol etmenizi tavsiye ederiz.


Ders Destek Sayfası :

Ayrıca İkna Edici İletişim dersi ile ilgil her türlü sorularınızı sorabileceğiniz destek sayfalarımızı ziyaret edebilir, soru-cevaplarınızı diğer öğrenci arkadaşlarımız ile paylaşabilirsiniz. Destek sayfalarının sizlerden gelecek pratik bilgiler-ünite soru-cevapları ile derse özel bilgi bankası olmasını arzulamaktayız.


İkna Edici İletişim dersi çıkmış sorular ve cevapları aşağıda yer almaktadır.

2012-13

SINAV DÖNEMİÇIKMIŞ SORUCEVAP ANAHTARI
Tek-Dersİndirİndir

Video Dersler