:
Açıköğretim Sözlü-İletişim-Becerileri-I Dersi Facebook Twitter
  • 2,350 Ders
  • 345,680 Üye
  • 22,056,462 Soru indirilme

İNÖ107U-SÖZLÜ-İLETİŞİM-BECERİLERİ-I

Sözlü-İletişim-Becerileri-I Çıkmış Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı

Açıköğretim Sözlü-İletişim-Becerileri-I dersi sınavlarına ait soruları ve cevapları sınav dönemlerine göre ayrılmış olarak aşağıda bulabilirsiniz. Dersin ara sınav, dönem sonu sınavı ve tek ders sınavlarına ait çıkmış sorular ve cevaplarını bilgisayarınıza indirmek isterseniz ".PDF" dökümanı olarak aşağıda yer almaktadır.

Toplu Cevap Anahtarı :

Sözlü-İletişim-Becerileri-I dersinin açıköğretim sisteminde kodu "İNÖ107U" dır. Bu kodu kullanarak aşağıda .PDF dosyası olarak yer alan toplu cevap anahtarından soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz.


Özet Cevap Anahtarı :

Sözlü-İletişim-Becerileri-I dersi cevaplarını toplu cevap anahtarından bulmanın zor olması nedeni ile özel olarak hazırladığımız Özet Cevap Anahtarı sayfasını da kontrol etmenizi tavsiye ederiz.


Ders Destek Sayfası :

Ayrıca Sözlü-İletişim-Becerileri-I dersi ile ilgil her türlü sorularınızı sorabileceğiniz destek sayfalarımızı ziyaret edebilir, soru-cevaplarınızı diğer öğrenci arkadaşlarımız ile paylaşabilirsiniz. Destek sayfalarının sizlerden gelecek pratik bilgiler-ünite soru-cevapları ile derse özel bilgi bankası olmasını arzulamaktayız.


Sözlü-İletişim-Becerileri-I dersi çıkmış sorular ve cevapları aşağıda yer almaktadır.

{/sliders}

Video Dersler