:
Açıköğretim Tanıtım Ve Pazarlama Araçları I Dersi Facebook Twitter
  • 2,350 Ders
  • 345,680 Üye
  • 22,056,462 Soru indirilme

PZL101U - TANITIM VE PAZARLAMA ARAÇLARI I

Tanıtım Ve Pazarlama Araçları I Çıkmış Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı

Açıköğretim Tanıtım Ve Pazarlama Araçları I dersi sınavlarına ait soruları ve cevapları sınav dönemlerine göre ayrılmış olarak aşağıda bulabilirsiniz. Dersin ara sınav, dönem sonu sınavı ve tek ders sınavlarına ait çıkmış sorular ve cevaplarını bilgisayarınıza indirmek isterseniz ".PDF" dökümanı olarak aşağıda yer almaktadır.

Toplu Cevap Anahtarı :

Tanıtım Ve Pazarlama Araçları I dersinin açıköğretim sisteminde kodu "PZL101U" dır. Bu kodu kullanarak aşağıda .PDF dosyası olarak yer alan toplu cevap anahtarından soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz.


Özet Cevap Anahtarı :

Tanıtım Ve Pazarlama Araçları I dersi cevaplarını toplu cevap anahtarından bulmanın zor olması nedeni ile özel olarak hazırladığımız Özet Cevap Anahtarı sayfasını da kontrol etmenizi tavsiye ederiz.


Ders Destek Sayfası :

Ayrıca Tanıtım Ve Pazarlama Araçları I dersi ile ilgil her türlü sorularınızı sorabileceğiniz destek sayfalarımızı ziyaret edebilir, soru-cevaplarınızı diğer öğrenci arkadaşlarımız ile paylaşabilirsiniz. Destek sayfalarının sizlerden gelecek pratik bilgiler-ünite soru-cevapları ile derse özel bilgi bankası olmasını arzulamaktayız.


Tanıtım Ve Pazarlama Araçları I dersi çıkmış sorular ve cevapları aşağıda yer almaktadır.

2014-15

SINAV DÖNEMİÇIKMIŞ SORUCEVAP ANAHTARI
Güz-Finalİndirİndir
Güz-Arasınavİndirİndir

2013-14

SINAV DÖNEMİÇIKMIŞ SORUCEVAP ANAHTARI
Güz-Arasınavİndirİndir

Video Dersler